SULAMA SİSTEMLERİ
HAKKIMIZDA
BİZİ YAKINDAN TANIYIN

Neden AgroCeka tercih etmeliyiz?

Firmamız Çeka Metal San. Tic. Ltd. Şti. 1997 yılında Selendi/Manisa
adresimizde faaliyetlerine seracılık sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Çeka Filtre & damla sulama sistemleri ile 2019 yılında üretimimize çeşit katarak emin adımlarla büyümeye devam ediyoruz.

Verimsiz toprakları beslemek ve yetersiz yağışları desteklemek üzere kaliteden ödün vermeden kolay kullanım, teknolojik tasarımları ile filtreleme ve sulama sistemleri imal etmekte ve çiftçimizin hizmetine sunmaktayız. Geniş bayii ağı ile müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi ilke edinmiş.

Çeka Filtre & damla sulama sistemleri müşteri memnuniyetine değer veren verimli çözümler üretmek için kendini sürekli gelişmeye yönelik çalışmalar yaparak yenilikleri takip ederk sulama sektörünün gelişimine katkıda bulnmaya çalışmaktadır.

Filtreleme Sistemlerinin Üç Büyük Etkisi

customer-satisfaction-guaranteed-hundred-percent-golden-badge_12454-8887

Müşteri Memnuniyeti

Filtreleme Sistemleri ile üreticilerin daha az kaynak kullanımıyla daha kaliteli ve daha yüksek verim alabilmesi için söz konusu bu zorlukların hepsiyle mücadele eder.

premium-quality-guaranteed-rubber-stamp-vector_485380-1986

Kalite Standartlarında Üretim

Mahsul, iklim, toprak veya bölge gözetmeksizin kadın erkek tüm üreticiler daha az kaynakla daha fazla gıda üretebilir, tarımcılık yaparak yoksulluktan kurtulabilir, daha yüksek kar ile daha sağlıklı, daha refah bir şekilde yaşayabilirler.

Business idea and planning concept illustration in a lamp shape flat vector illustration

Sektöre İlham Vermek

Çevresel sürdürülebilirliğe iki önemli açıdan bağlıyız. Öncelikle, akıllı sulamayı üreticiliğin en etkin yolu haline getirerek çiftçinin daha sürdürülebilir ve daha karlı ürün yetiştirmesine olanak sağlıyoruz.

YENİ NESİL TARIM

Kalite önceliğimizdir

Agroceka’da kaliteye bağlılık temel bir değerdir. Çalışanlarımızdan başlayan tavizsiz standartlarımız işimizin her bölümünde uygulanır. Kapsamlı saha testleri üzerinden yapılan arıtma geliştirme proseslerinden üretim tekniklerinin optimizasyonuna kadar kaliteye olan bağlılığımız sabittir.

Uygulama ve kurulum sonrasında, devam eden proaktif geribildirim programlarını takip ediyor; müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için kurulum prosedürlerimizi, müşteri hizmetimizi ve ürünümüzü gözden geçirip geliştiriyoruz.

Birlikte büyüyelim

Karşılıklı işbirliği, sadakat, bağlılık ve destek olma gibi değerlere saygı gösteren insanlarla çalışmak istiyoruz. Ortak misyonumuzdan ilham alarak dünyanın daha az kaynakla daha fazla yetiştirmesi için mücadele edecek insan kaynağı arıyoruz.

Sen de bu şekilde düşünüyorsan, hemen bize yaz ve birlikte büyüyelim. 

×