Detail of the rice plant at sunset in Valencia, with the plantation out of focus. Rice grains in plant seed.
20 Yılı Aşkın Tecrübe
            Profesyonel Filtreleme Sistemleri
Green field, tree and blue sky.Great as a background,web banner. Generative AI.
20 Yılı Aşkın Tecrübe
            Profesyonel Filtreleme Sistemleri

Ürün Katalogumuz yenilenmistir. 2022 Ürün Kataloğuna Yan tarafta bulunan link’ten indirebilirsiniz.

NELER ÜRETİYORUZ

ÖNE ÇIKAN ÜRÜNLERİMİZ

Filtreleme Sistemlerine ait tüm ürünlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Gübre tanklarına ait tüm ürünlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Vana ve Ek parçalar Serisine ait tüm ürünlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Neden AgroCeka?

Sera sektöründe deneyime sahip firmamız uluslararası alanda profesyonel sera hizmetleri sunmaktadır. Tüm dünyada evrensel standartlar, yüksek kaliteli sera malzemeleri ve bölgesel taleplere açık çözümler sunuyoruz.

Profesyonel çalışma arkadaşlarımızla proje çiziminden seranın teslimine kadar her aşamasında, disiplinle çalışıp, üretip, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz satış sonrası servis ve teknik destek ile yaptığımız her projenin sorumluluğunu müşteri memnuniyetini temel hedef olarak görerek sürdürüyoruz.

Şirketimiz uluslararası alanda profesyonel sera hizmetleri sunmaktadır. Tüm dünyada evrensel standartlara uygun, yüksek kaliteli sera malzemeleri ve bölgesel taleplere açık çözümler sunuyoruz.

Firma politikamızın en temel esası kalitedir. Kaliteye verdiğimiz önemi kendimize misyon edinerek her zaman en iyi ürünü en verimli şekilde müşterilerimize sunabilmek adına farklı ve faydalı modeller tasarlayarak sürekli kendimizi geliştiriyor ve yeniliyoruz. Doğanın sunduğu nimetlerin insanlara ulaşma yolculuğunda payımıza düşen sorumluluğun farkında olarak hizmetinizdeyiz. Kalite bir ahlak felsefesidir.

GALERİ 

×